Huvitegevus

HUVIRINGIDE TEGEVUS 2018/2019
Ringi nimetus Juhendaja Toimumise ajad Koht
Algklasside spordiring Annely Põder annely.poder[at]paidepk.ee Esmaspäev 13:50 Kolmapäev 13:50 Lai 33
8.-9 kl neidude võimlemisrühm Merike Laas merike.laas[at]paidepk.ee Esmaspäeval 14:00 Lai 33
Terviseliikumine 1. klassidele Viktor Mets/viktor.mets[at]mail.ee Reede 10:55 ja 12:00 Lai 33
8.-9. kl tantsuring Karin Kitt/karin.kitt[at]paidepk.ee alates oktoobrist Aiavilja 3
Muusikaringid:
Mudilaskoor  (2.-4. kl) Piret Järvet piret.jarvet[at]paidepk.ee Neljapäev 12:55             Reede 12:00 Lai 33
1. klassi koor Esmaspäev 12:00 Lai 33
Algklasside ansambel Lai 33
Lastekoor Kolmapäev 14:00            Neljapäev 14:00                        Reede 14:00 Kokkuleppel õpetajaga
Lastekoori ansambel Anete Sammler anete.sammler[at]paidepk.ee Reede 14:00 Kokkuleppel õpetajaga
6. klassi tütarlaste ansambel Reede 14:00 Kokkuleppel õpetajaga
Tantsuringid:
1.-2. klasside rahvatants Kätlin Merisalu  c2tlin[at]gmail.com Esmaspäev 12:55 Lai 33
3.-4. klassi rahvatants Annely Põder annely.poder[at]paidepk.ee Teisipäev 13:50       Neljapäev 13:50 Lai 33
5. -6. klassi rahvatants SÄRASILMAD Marita Kutsar  maritakutsar[at]paidepk.ee Esmaspäev 15:00 Kolmapäev 15:00 Lai 33
7.-9.klassi rahvatants SELTSKOND Kätlin Merisalu  c2tlin[at]gmail.com Esmaspäev 15:00 Kolmapäev 15:00 Paide Muusika- ja Teatrimaja
Aineringid:
Malering Toomas Mihkelev toomas.mihkelev[at]paidepk.ee Teisipäev 14:00                 Reede 14:00 Lai 33
Liiklusring Terje Peets/terje.peets[at]paidepk.ee Esmaspäev 12:55                Kolmapäev 12:55 Lai 33
Robootika Urmas Mäenurm urmas.maenurm[at]paidepk.ee Neljapäev 14:00 Aiavilja 3
Kunst ja käsitöö
Kunstiring Mariann Kirs mariann.kirs[at]paidepk.ee Neljapäeval 14:00 Aiavlija 3
Ajakirjandus ja näitekunst:
Ajakirjandusring Anne Kivimäe/anne.kivimae[at]paidepk.ee Kokkuleppel õpetajaga Aiavilja 3
Draamaring 1.-3. Marita Kutsar marita.kutsar[at]paidepk.ee Kolmapäev 13:00 Lai 33
Draamaring 4.-6. Marita Kutsar marita.kutsar[at]paidepk.ee Kolmapäev 14:00 Lai 33
Draamaring 7.-9. Marita Kutsar marita.kutsar[at]paidepk.ee Neljapäev 16:00 Aiavilja 3