Järvamaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus.

25.mail Türil toimunud võistlusel esinesid hästi ka meie kooli noorsportlased. Noorimate tütarlaste arvestuses tuli kolmekordseks võitjaks Krislin Virkoja ületades teisi 60m jooksus, kaugushüppes ja kuulitõukes. Teise koha saavutas ta kõrgushüppes ja kolmanda kettaheites. Samas vanuseklassis võitis Janely Allsaar kõrgushüppe ja kettaheite ning oli kolmas kaugushüppes ja 600m jooksus. Meliina Moppel võitis oma vanuseklassi kettaheite ning oli teine odaviskes ja kuulitõukes. Teisele kohale võitlesid end Rasmus Kallas 1500m jooksus, Karl Küün 100m jooksus. Kahe medaliga väljus võistlusest Rainer Tartu, kes oli kolmas nii kuulitõukes kui ka kettaheites. Andreas Poolma saavutas kolmanda koha kaugushüppes ning Uku Lattik 1500m jooksus.