Vilistlased

I lend, 1978

Klassijuhataja: Maire Tartu
11A klass

1. Sirje Aas
2. Merle Bötker
3. Ain Eding
4. Einar Ellermaa
5. Eike Jaanisoo
6. Anne Kaldas
7. Maire Kannel
8. Laine Kattai
9. Inna Koroleva
10. Hannes Lensmann
11. Heli Liivamäe
12. Signe Mandel
13. Jaan Masik
14. Gunnar Miljan
15. Anne Niglas
16. Ene Niglas
17. Loore Osmin
18. Kerttu Raadik
19. Aino Ramot
20. Leelo Raudam
21. Sirje Raudik
22. Ülle Rikberg
23. Tiit Roosimägi
24. Elle Tamar
25. Ellen Tamlak
26. Eelar Tartu
27. Eha Teder
28. Ly Tihemets
29. Einar Vill
30. Toivo Väljamaa

Klassijuhataja: Irja Rommot
11B klass

1. Aiki Adelbert
2. Irma Akkalainen
3. Liivi Alev
4. Eda Ehmann
5. Rita Eninš
6. Ave Hansen
7. Merike Jagomann
8. Aivar Kask
9. Kalev Kesa
10. Galina Kineva
11. Jüri Kirotar
12. Ralf Lahesoo
13. Merike Lepik
14. Ester Luuk
15. Marje Maimann
16. Auli Mattisen
17. Tõnu Mäekivi
18. Hando Niinep
19. Ülo Piirikuus
20. Andres Pleesi
21. Aivi Smirnoff
22. Ene Suurkivi
23. Kai Tamm
24. Urve Tasang
25. Tiina Tinn
26. Priit Vaar
27. Maarika Vaga
28. Veikko Veersoo

II lend, 1979

11A klass
Klassijuhataja: Maaja Valter

1. Laine Alles
2. Ruth Alliksaar
3. Eve Einman
4. Sirje Heidok
5. Anne Kalmre
6. Aivar Koitla
7. Silvar Kõiv
8. Leevi Lepp
9. Eve Liiva
10. Olev Lillemets
11. Helve Lindhein
12. Marika Merisalu
13. Toomas Mihkelev
14. Aivar Moon
15. Aivar Mõtsla
16. Eha Mägi
17. Guido Ratnik
18. Jaan Reim
19. Piia Roosileht
20. Maire Ruuben
21. Tõnu Saar
22. Sirje Sild
23. Janne Sillat
24. Olavi Tihemets
25. Toomas Tikva
26. Ahto Trug
27. Eda Vende
28. Liana Vorobjova

11B klass
Klassijuhataja: Marje Tänav

1. Merike Aljama
2. Viljar Brenner
3. Silva Dikker
4. Hannes Freiberg
5. Ulvi Ivanova
6. Tiina Juhvelt
7. Laine Kanne
8. Ester Kelgo
9. Oleg Kleemeier
10. Aleksander Kottalainen
11. Heli Kristal
12. Ülle Kruusimägi
13. Urmas Kõljalg
14. Lea Liivamägi
15. Imbi Loorenberg
16. Tõnu Lumiste
17. Kaja Luste
18. Sirje Mihkelson
19. Jaak Mägi
20. Nelli Olesk
21. Ülle Poolakese
22. Ene Raitmaa
23. Maret Ruumet
24. Heiki Sarapuu
25. Maret Taimsoo
26. Urve Tops
27. Aive Trei
28. Ene Udu

III lend, 1980

Klassijuhataja: Ulve Vaks
11A klass

1. Heiki Kask
2. Ene Kukkur
3. Uno Ladermann
4. Rutt Markus
5. Ülle Mihkelson
6. Liivi Muuk
7. Olavi Nurmsalu
8. Jaan Ojamaa
9. Piret Ott
10. Heldur Otti
11. Toomas Paeoja
12. Raivo Pajundi
13. Liina Peetrik
14. Arvo Pennonen
15. Milvi Pind
16. Imbi Puranen
17. Vaigi Saks
18. Piret Sprogis
19. Helle Suurkivi
20. Kaidi Tammiksalu
21. Silvi Teder
22. Tiina Tihemets
23. Ia Vanaisak
24. Niina Villonen

Klassijuhataja: Sirje Viirmaa
11B klass

1. Arvo Arula
2. Raivo Dede
3. Randam Feldberg
4. Helle Jaas
5. Anu Kaldmaa
6. Tiina Koplimäe
7. Tiina Kuusk
8. Inge Lagi
9. Ivar Lai
10. Anu Malmre
11. Merle Normak
12. Mati Puhm
13. Aivar Rehtla
14. Priit Roosileht
15. Tiiu Sammel
16. Merike Tammehoid
17. Margus Tammest
18. Matti Tasso
19. Maiga Troost
20. Heli Tuiken
21. Vello Vantsi
22. Aare Viikmann

IV lend, 1981

Klassijuhataja: Marje Tänav/ Toomas Prii
11A klass

1. Maire Alles
2. Ulvi Altmets
3. Heli Joost
4. Aare Järna
5. Urmas Järna
6. Janar Karell
7. Olev Kenk
8. Eda Kukkur
9. Ene Lipitski
10. Lea Merisalu
11. Ingrid Oja
12. Ahto Oolberg
13. Eve Puurand
14. Ero Raudna
15. Eda Saame
16. Marina Saar
17. Aita Salmu
18. Siiri Selge
19. Jane Siimso
20. Arved Stein
21. Ene Teder
22. Indrek Teder
23. Avo Tiss
24. Raivo Veelmaa

Klassijuhataja: Marve Raig/ Jaan Rokk
11B klass

1. Raul Adelbert
2. Helle Eifus
3. Tiina Eller
4. Marika Gašparenko
5. Hillar Hürenen
6. Andres Jürgen
7. Ilme Kannel
8. Fred Kirss
9. Lilian Kirss
10. Ivar Kuuskla
11. Ülle Käär
12. Maia Laanetu
13. Lea Lindhein
14. Endel Luht
15. Andres Nurmsalu
16. Tiina Ojamaa
17. Leelo Otsasoo
18. Erik Ratnik
19. Marit Roots
20. Anu Saard
21. Marika Simson
22. Andrus Talihärm
23. Malle Taluste
24. Juta Teder
25. Merle Tubli
26. Ülari Unt
27. Ülle Vaheoja
28. Inna Vanaisak

V lend, 1982

Klassijuhataja: Helga Lemmik
11A klass

1. Taimi Alt
2. Kersti Eding
3. Riina Eisenberg
4. Anu Hansen
5. Aarne Jürisoo
6. Maarika Kaldmaa
7. Heino Kristal
8. Sõlve Laanes
9. Mari Lall
10. Einar Lauk
11. Heli Lugna
12. Anneli Luisk
13. Merle Maidla
14. Andres Noormets
15. Alvar Nurk
16. Sirje Org
17. Pille Pilve
18. Elar Pottmann
19. Terje Prints
20. Marika Rohesalu
21. Aldur Saarik
22. Eelar Sammler
23. Marge Tamberg
24. Heiko Ugandi
25. Liily Uiboh
26. Priit Uusleer
27. Viive Viidermets

Klassijuhataja: Tiiu Juurmaa
11B klass

1. Mati Aare
2. Siiri Biene
3. Viljo Jüristo
4. Mart Kalamees
5. Andrus Komendant
6. Marelle Kommussar
7. Kersti Konnist
8. Artur Kraav
9. Aivi Kukkeus
10. Ülle Kulm
11. Tarmo Läll
12. Helje Mets
13. Jaanis Männik
14. Annely Nurmik
15. Ervin Orav
16. Raili Puranen
17. Priit Põder
18. Mart Reim
19. Juhan Sihver
20. Marika Sinijärv
21. Maiu Suviste
22. Argo Valdma
23. Anneli Velling

VI lend, 1983

Klassijuhataja: Aime Kaschan
11A klass

1. Riina Auksmann
2. Rita Auksmann
3. Uuve Hansen
4. Kaja Kivisepp
5. Margit Kuu
6. Eve Klävin
7. Maire Laanetu
8. Piret Liivik
9. Tiit Niglas
10. Haare Otti
11. Anne Pottmann
12. Tiina Reinola
13. Koit Piirisalu
14. Jaan Resen
15. Vello Roben
16. Helle Ruumet
17. Tiina Saadi
18. Eda Stein
19. Vilja Tandre
20. Eve Tõntsu
21. Anneli Viimsalu

Klassijuhataja: Silva Anspal
11B klass

1. Silvi Aru
2. Anna Ivanova
3. Indrek Juhanson
4. Marika Kaljuste
5. Andres Kirss
6. Tiina Kuldpärg
7. Kaire Mannus
8. Ly Merisalu
9. Erki Mäsak
10. Vilma Mölder
11. Maire Müller
12. Andrus Nurmik
13. Einar Orav
14. Tarmo Prints
15. Rain Runnel
16. Ene Susi
17. Meelis Tambets
18. Aivar Timmermann
19. Einar Tumanski
20. Ülle Vahtramäe
21. Heiki Viedemann
22. Urve Õismäe

VII lend, 1984

Klassijuhataja: Kristi Teder
11A klass

1. Ulvi Ainsalu
2. Pille Alandi
3. Annes Arro
4. Merike Heinsoo
5. Karin Kase
6. Aivi Kasela
7. Liia Kook
8. Inga Kosakovskaja
9. Helja Kristal
10. Külli Lauks
11. Andres Liivik
12. Ülle Luht
13. Merle Madisson
14. Meeli Maimann
15. Erik Markov
16. Kristi Nõmmik
17. Rein Paavo
18. Silva Seli
19. Toomas Siimso
20. Andres Teder
21. Eve Treier
22. Merike Vabar
23. Terje Vellemaa
24. Ülle Väli

Klassijuhataja: Marika Rajamäe
11B klass

1. Ago Abner
2. Vallo Adamson
3. Harri Andruse
4. Signe Avent
5. Ene Hendrikson
6. Andres Juhanson
7. Enn Kaljumäe
8. Kairi Kangur
9. Paavo Kask
10. Kalle Kroon
11. Kulvo Kuusik
12. Lii Liiber
13. Urmas Lööper
14. Jaan Meikup
15. Rene Merilo
16. Raul Mironov
17. Heli Nurken
18. Veiko Pellja
19. Siiri Raudna
20. Ahti Tornik

VIII lend, 1985

Klassijuhataja: Saima Paeoja
11A klass

1. Iris Allorg
2. Ene Hiisma
3. Maia Härma
4. Kairi Kalda
5. Jaanus Kosk
6. Anneli Kotsar
7. Piret Küngas
8. Anu Lassi
9. Kaja Lauk
10. Peeter Lips
11. Andres Parik
12. Tiina Pennonen
13. Kaie Põder
14. Pille Reinsalu
15. Alar Rikberg
16. Kaja Sasai
17. Liia Sirila
18. Jana Tölpus
19. Eve Uutsalu
20. Eda Vainola
21. Reet Valgema
22. Olev Veberson

Klassijuhataja: Merike Paosalu
11B klass

1. Margus Arro
2. Irje Jaksi
3. Anu Juga
4. Kaljo Juurik
5. Jaanus Keerles
6. Jane Kirris
7. Kaire Koobas
8. Ingrit Lilleorg
9. Madis Liplap
10. Karin Lott
11. Anneli Lunden
12. Pille Nilp
13. Meelis Nurmberg
14. Marianne Paimre
15. Piret Parm
16. Sven Raidmets
17. Anu Rommot
18. Aimar Roo
19. Tarmo Simson
20. Andrus Suurkivi
21. Piret Tahves
22. Tea Tooming
23. Andrus Trahv
24. Veikko Varik
25. Viia Väljaots

IX lend, 1986

Klassijuhataja: Anne Reinsalu
11A klass

1. Merle Ader
2. Jaanus Arro
3. Annely Dorbek
4. Andrus Eensalu
5. Anneli Jõesalu
6. Margot Jürgens
7. Tiina Kalla
8. Merike Kruusvee
9. Eve Kukkur
10. Ave Kõiv
11. Katti Muru
12. Eve Oja
13. Enn Peetre
14. Merje Pärna
15. Ago Randrüüt
16. Hannes Reino-Alberi
17. Indrek Reismann
18. Tiina Reismann
19. Märt Riisberg
20. Janis Rohtjärv
21. Anneli Sakkool
22. Made Suviste
23. Kalle Tamm
24. Jana Vassiljeva
25. Argo Viikmann

Klassijuhataja: Irja Rommot
11B klass

1. Kalev Adler
2. Arno Arengu
3. Margit Bakhof
4. Anneli Belova
5. Kuido Birk
6. Hele Hummel
7. Raivo Jokst
8. Anne Karlsfrei
9. Kalle Kangur
10. Tiina Kasela
11. Liliana Kerge
12. Marget Laar
13. Urmas Leotoots
14. Anu Linamägi
15. Ailo Mikone
16. Liina Muuk
17. Raimo Möhring
18. Tea Orgo
19. Pille Paidla
20. Ene Pennar
21. Marina Randmaa
22. Heli Resen
23. Ülle Ruumet
24. Viya Schumann
25. Henn Zvorovski
26. Aire Tuurma
27. Heikki Ubaleht
28. Liia Vende
29. Silja Viira

X lend, 1987

Klassijuhataja: Marje Tänav
11A klass

1. Anne Härma
2. Tiina Ivask
3. Õnne Kruuse
4. Margus Kuusik
5. Ingrid Laul
6. Tiina Laul
7. Rael Olvik
8. Jaak Pormann
9. Külliki Rebas
10. Tiina Rohtjärv
11. Ain Rooba
12. Urmas Rosental
13. Jana Rõuk
14. Toomas Sarap
15. Merje Sinilaan
16. Riinu Talviste
17. Jaana Treve
18. Ivo Tuiken
19. Andres Vahesalu
20. Virge Vellemaa
21. Jaano Vink
22. Katrin Voorel

Klassijuhataja: Anne Lillepea
11B klass

1. Anneli Aak
2. Siret Heinaste
3. Kaire Iisma
4. Kaja Kabin
5. Ülle Kallas
6. Argo Kiin
7. Tiina Linamägi
8. Kaire Männisalu
9. Eva Neetar
10. Liina Noormets
11. Andrus Raabe
12. Martiina Roots
13. Anu Suvi
14. Liilia Talve
15. Sirje Tomson
16. Mait Tooming
17. Anne Tops
18. Kersti Tori
19. Veiko Vahesalu
20. Kersti Veerpõld
21. Eha Väli
22. Ülle Välling

XI lend, 1988

Klassijuhataja: Elle Tikker
11A klass

1. Allen Allet
2. Ardi Aolaid
3. Mati Ende
4. Priit Heinsoo
5. Jaanis Jaanhold
6. Signe Jaanisoo
7. Sirle Jaaniste
8. Urmas Jõgi
9. Margus Jätsa
10. Katrin Kaasik
11. Kristin Kaasik
12. Merle Kala
13. Heigo Kendla
14. Tiiu Kozlova
15. Pille Kruusvee
16. Ingrid Linkov
17. Jana Lont
18. Kurmet Ojamaa
19. Anne Poom
20. Aide Põdra
21. Sigrid Roots
22. Marju Saukkonen
23. Regina Schumann
24. Terje Siiber
25. Karel Uurits
26. Vahur Vahemets
27. Sulev Veberson
28. Karin Veerpõld
29. Valev Väljaots

Klassijuhataja: Anne Reinsalu
11B klass

1. Victoria Aid
2. Silja Aru
3. Alar Aun
4. Christi Einpaul
5. Inna Hansman
6. Tiina Hange
7. Kristel Hiob
8. Terje Hunt
9. Piret Jaanof
10. Andrus Jakobson
11. Jaanus Järve
12. Helen Kallit
13. Ants Kaseoja
14. Eve Kendla
15. Merike Kull
16. Andres Kuuse
17. Marju Kõrts
18. Raivo Lattik
19. Katrin Lepik
20. Helena Lessok
21. Margus Lomp
22. Riina Midt
23. Tarmo Nadel
24. Kersti Niitsalu
25. Kersti Pennar
26. Anneli Silluta
27. Elar Smirnov
28. Sven Soopere
29. Ulve Tammiste
30. Vello Veinberg
31. Ene Voosemaa
32. Riika Wirth

XII lend, 1989

Klassijuhataja: Jaan Rokk
12A klass

1. Ivi Aare
2. Piret Andreas
3. Andrus Arvola
4. Pille Barnabas
5. Taivo Iismaa
6. Riina Jaksi
7. Indrek Juksaar
8. Kadri Karbik
9. Taisi Kasela
10. Ene Kuus
11. Dagmar Luik
12. Rita Merilain
13. Diana Morozova
14. Üllar Münzer
15. Annely Oll
16. Lilian Oll
17. Eve Poolma
18. Piret Reinsalu
19. Veljo Runnel
20. Inga Saar
21. Irena Saar
22. Kristi Saarik
23. Enar Seera
24. Toivo Suvi
25. Jana Troost
26. Tarmo Tuuleveski
27. Vilja Veinberg

Klassijuhataja: Aime Kaschan
12B klass

1. Eha Ainela
2. Jane Alliksaar
3. Heli Aun
4. Hannela Brenner
5. Tiina Jokst
6. Jaanis Järvet
7. Veiko Krass
8. Krista Kruus
9. Margit Kuldkepp
10. Marge Lilienthal
11. Marika Oskar
12. Tiia Pent
13. Jan Petrov
14. Märt Rebas
15. Mart Schkiperov
16. Indrek Seire
17. Markko Sinkkonen
18. Elmo Tischler
19. Peep Uusleer
20. Kersti Valdaru
21. Andrus Vau
22. Helle Viires

XIII lend, 1990

Klassijuhataja: Irja Rommot
12A klass

1. Pille Adler
2. Rait Agu
3. Külli Erimäe
4. Laivi Hallasoo
5. Peep Heinaste
6. Janek Jõesaar
7. Ruth Koit
8. Tiina Kozlova
9. Jaak Kukk
10. Janek Martin
11. Virve Mihkelev
12. Maarika Mikalai
13. Elo Müllerbeck
14. Kaspar Napritson
15. Urmas Ojamaa
16. Janno Older
17. Kristiina Pindre
18. Liina Pohlak
19. Erki Pung
20. Mihkel Puumets
21. Merle Randoja
22. Andres Reisenbuk
23. Piret Soon
24. Kristiina Zvorovski
25. Aivo Tali
26. Eda Viira
27. Siiri Viira

Klassijuhataja: Kristi Teder
12B klass

1. Jan Aasma
2. Ene Erik
3. Katri-Evelin Esop
4. Jaanus Hõimra
5. Toomas Ivanov
6. Merle Jaanhold
7. Inge Jakobson
8. Urmas Juhvelt
9. Aigi Kaasik
10. Kristi Kangur
11. Priit Kirss
12. Urve Krull
13. Kätlin Kukk
14. Evelin Kuldkepp
15. Tarvo Kuuspere
16. Marika Kütt
17. Heli Lauk
18. Toivo Luht
19. Ülle Noormets
20. Margit Merisalu
21. Janne Nõmmik
22. Urmo Parm
23. Marek Pontus
24. Heli Raudsepp
25. Janek Tammisto
26. Luule Torokoff
27. Anu Ubaleht
28. Viivika Viimsalu

XIV lend, 1991

Klassijuhataja Elle Tikker
12A klass

1. Indrek Arro
2. Thea Einmann
3. Airi Ellermaa
4. Indrek Jakobson
5. Jana Kiin
6. Maire Krümann
7. Irina Laanelepp
8. Margus Leotoots
9. Inna Lont
10. Kaie Lott
11. Marje Meidla
12. Sven Petrov
13. Rita Podzõvalovskaja
14. Kadri Post
15. Piret Pärnamaa
16. Edith Raja
17. Piret Reinfeldt
18. Kethrin Sarapuu
19. Rainer Siim
20. Merike Sillandi
21. Irja Sinik
22. Siret Sirotina
23. Imre Sobnin
24. Ave Soopere
25. Riina Šarganova
26. Telle Talve
27. Eha Talvist
28. Marika Tammsaar
29. Anne Timmermann

Klassijuhataja Elbe Metsatalu
12B klass

1. Marge Aasa
2. Ave-Triin Allik
3. Jaune Engel
4. Priit Evardi
5. Siret Kaldoja
6. Eve Kallas
7. Yvelin Karu
8. Taavi Lind
9. Elo Mikone
10. Tiit Mäe
11. Eve Nurmekivi
12. Liina Paemäe
13. Liina Peetre
14. Age Peterson
15. Alvar Pähklemäe
16. Karmen Pärnoja
17. Pille Saviste
18. Kristiina Taimla

XV lend, 1992

Klassijuhataja Piret Männilaan
12A klass

1. Anneli Agasild
2. Janika Hein
3. Jaanika Jõe
4. Imbi Jürgen
5. Helen Kell
6. Triin Kask
7. Katrin Kärpuk
8. Jaan Liitmäe
9. Sulev Lillemets
10. Marek Läll
11. Marko Mänd
12. Meelis Mäsak
13. Margo Norma
14. Indrek Ollino
15. Kalvi Pukka
16. Veinika Raabe
17. Jaan Ratnik
18. Kristi Sepp
19. Tanel Sits
20. Karin Sülluste
21. Janika Tammisto
22. Ahto Tanner
23. Roman Õunap

Klassijuhataja Marve Raig
12B klass

1. Juta Aasamäe
2. Heigo Einassoo
3. Evelin Jauk
4. Piret Juhanson
5. Kersti Kaasik
6. Kristiina Kais
7. Gätlin Karilaid
8. Kea Kendla
9. Aave Kirris
10. Janno Kiviorg
11. Andra Koppelmann
12. Mailis Kull
13. Agnes Lemberg
14. Raili Maimann
15. Kai Niidumaa
16. Jaanus Näppo
17. Hans Pajomaa
18. Anu Peetre
19. Kristi Pärnamaa
20. Karin Pärnoja
21. Anne Rebane
22. Ingrit Saare
23. Henrik Zvorovski
24. Kaja Tooming
25. Eena Verhovõh
26. Liina Väli

XVI lend, 1993

Klassijuhataja Mare Tommingas
12A klass

1. Erkki Aarma
2. Peep Evardi
3. Tuuli Haljaste
4. Peeter Kaasik
5. Piret Kaasik
6. Silver Kaldoja
7. Kaili Kallasmaa
8. Katrin Kandelin
9. Taivo Kendla
10. Karin Koort
11. Jane Kopti
12. Külli Laanet
13. Meryl Mänd
14. Mart Nahkur
15. Janek Nurmik
16. Helika Pung
17. Rita Randmaa
18. Anneli Reinsalu
19. Mart Saarepera
20. Andres Seire
21. Jaanika Suuroja
22. Riina Tamm
23. Edvard Mihkelsaar
24. Kersti Valgo

Klassijuhataja Pille Jakobson
12B klass

1. Virge Aasa
2. Andres Arumäe
3. Kristiina Herodes
4. Annely Järve
5. Ivar Kaldasaun
6. Külli Kroon
7. Kristi Külljastinen
8. Helen Laastau
9. Ivo Lillepea
10. Jaak Madis
11. Kristi Oja
12. Aive Orgma
13. Piret Paatsi
14. Meelis Pihtje
15. Gudrun Raig
16. Tiit Reinberg
17. Priit Roots
18. Leho Rubis
19. Meril Sarapuu
20. Anu Saue
21. Kristel Seema
22. Kristjan Seema
23. Gert Teder
24. Tanel Tuuleveski
25. Maarika Vabar

XVII lend, 1994

Klassijuhataja Anne Eding
12A klass

1. Moonika Alberg
2. Anu Arulepp
3. Veronika Eggi
4. Rainer Ivanov
5. Tanel Juksaar
6. Mats Kangur
7. Victoria Kass
8. Janar Kivirand
9. Kaire Koitla
10. Kairi Kurss
11. Kaja Kört
12. Andrus Lumi
13. Heiti Mangmann
14. Allan Ninep
15. Anneli Parv
16. Merily Plado
17. Piret Plukk
18. Allan Pohlak
19. Toomas Post
20. Rainer Rajasalu
21. Signe Saar
22. Juula Salmar
23. Leana Sits
24. Heli Säägi
25. Margus Tali
26. Marge Tischler
27. Kristel Tüüna
28. Aivar Veliste
29. Inga Velsker
30. Eve Viira

Klassijuhataja Aime Kaschan
12B klass

1. Annela Eesmaa
2. Maarika Hiiemäe
3. Auli Kaasik
4. Katrin Kallas
5. Rena Kerro
6. Helika Kirsch
7. Allan Koitla
8. Heigo Kraav
9. Ulvi Lepp
10. Monika Lillenthal
11. Alo Lillepea
12. Monika Linkov
13. Mallor Malmre
14. Alice Mandli
15. Marge Matikainen
16. Liina Matthiesen
17. Maike Mölder
18. Piret Niitsalu
19. Helina Nõmme
20. Liina Näppo
21. Janar Olde
22. Maive Premet
23. Rait Pukk
24. Marko Reinhold
25. Jaanus Saame
26. Jako Tempel
27. Evelin Vaalu
28. Kaja Velsker
29. Jan Vutt
30. Merle Öpik

XVIII lend, 1995

Klassijuhataja Anne Lillepea
12A klass

1. Andres Agasild
2. Anne Altermann
3. Eve Barnabas
4. Arvo Hallik
5. Toomas Jõgi
6. Viljar Kadastik
7. Rain Kirs
8. Rain Koit
9. Christy Köhler
10. Piret Lain
11. Ave Liitmäe
12. Margit Lilleorg
13. Ivi Link
14. Katrin Madi
15. Kaido Nikkolo
16. Helena Paimets
17. Tarmo Pankratov
18. Elo Piirma
19. Ave Plukk
20. Sigre Rõuk
21. Siim Salmar
22. Jüri Schkiperov
23. Kristjan Sikk
24. Tarmo Song
25. Maret Soon
26. Eigo Talvist
27. Kersti Tammik
28. Arne Tedder
29. Eret Tischler
30. Toomas Treiman

Klassijuhataja Marje Tänav
12B klass

1. Kaido Arras
2. Iiri Arro
3. Alo Ivask
4. Mariana Juul
5. Ursula Järvet
6. Sigrid Kesküla
7. Klaire Kink
8. Monika Lehis
9. Anneken Lemberg
10. Helen Linnusaar
11. Kairit Luts
12. Margus Maasikas
13. Liana Morozova
14. Vivika Nugis
15. Kristiina Oss
16. Kristi Pärt
17. Marko Raasik
18. Andrei Rikberg
19. Margus Rohtjärv
20. Indrek Roots
21. Maarika Saarelaht
22. Margit Stokmann
23. Allan Tammiste
24. Anneli Tammiste
25. Maiu Tooming
26. Liina Uuk
27. Peeter Vestung
28. Janno Viilup
29. Maire Nõmmik

XIX lend, 1996

Klassijuhataja Anne Lillepea
12A klass

1. Maarit Arro
2. Marion Haug
3. Jaanika Hõimra
4. Janno Joala
5. Jaile Jürgens
6. Riin Jürgenson
7. Kersti Kivisoo
8. Raina Kruus
9. Liis Kärme
10. Külli Lessok
11. Terje Lunden
12. Inna Mast
13. Marek Merisalu
14. Maigi Murumaa
15. Eha Mälk
16. Maarja Nahkur
17. Jaanika Pajuste
18. Janar Pesti
19. Märt Peet
20. Allan Põldma
21. Õnne Rudi
22. Arne Treier
23. Aron Tõnise
24. Marco Vaarik
25. Helina Vatsel
26. Taavi Vilipõld

Klassijuhataja Tiina Evardi
12B klass

1. Allan Aasma
2. Jaanika Allikmaa
3. Rene Arvola
4. Hannela Berg
5. Mari-Liis Kapustin
6. Airi Kodurand
7. Kuldar Krabbi
8. Kaisa Lenk
9. Marko Leppoja
10. Aire Levand
11. Helina Luukas
12. Eveli Margusonov
13. Marek Plaamus
14. Marve Raudmets
15. Kristo Reinhold
16. Kristo Reinsalu
17. Ene Remikül
18. Indrek Roosileht
19. Raina Rutus
20. Angela Schwarztein
21. Pille Sirotina
22. Kristina Sirotina
23. Krista Strauss
24. Elena Žgun
25. Pirjo Taimla
26. Jaana Tammets
27. Tiina Tõnisson
28. Tanel Veeremaa

XX lend, 1997

Klassijuhataja Irja Rommot
12A klass

1. Taimi Ainjärv
2. Airin Ausmaa
3. Indrek Ellamaa
4. Tarmo Härma
5. Erle Kiis
6. Mariann Kirs
7. Kristjan Kisselkov
8. Veljo Konnimois
9. Heli Kroonsaare
10. Kerli Kruusmaa
11. Kristel Külljastinen
12. Jann Lahesoo
13. Kaupo Liivorg
14. Siim Lillepea
15. Almer Linter
16. Kristiina Lugna
17. Hemmelin Malken
18. Rain Mansberg
19. Andres Minn
20. Ave Murumaa
21. Jaana Raudla
22. Kätlin Saagim
23. Kaidi Saar
24. Janar Siim
25. Karmen Toonikus
26. Toomas Õigus

Klassijuhataja Virve Kaldmäe
12B klass

1. Eerika Armuand
2. Raigo Grünthal
3. Raul Haavala
4. Heidi Hallik
5. Jargo Jürgens
6. Danel Karpender
7. Kristo Kaukver
8. Evelin Kivilo
9. Gert Kivirand
10. Maile Madis
11. Helen Muru
12. Vladimir Müürsepp
13. Silver Neemelo
14. Kadi Nurmik
15. Vilve Okas
16. Marko Piho
17. Kristin Pukka
18. Ave Rannik
19. Mai-Liis Raud
20. Triin Raudam
21. Renee Rodima
22. Merje Schasmin
23. Signe Sepa
24. Veiko Taal
25. Tõnu Tamm
26. Kristel Tandre
27. Pille Vestung
28. Merili Viik
29. Veiko Väli

XXI lend, 1998

Klassijuhataja Kristi Teder
12A klass

1. Anu Altermann
2. Agris Eller
3. Triinu Evardi
4. Levon Gevorkjan
5. Arles Hendrikson
6. Marko Härma
7. Signe Jalak
8. Anna-Kristiina Jõe
9. Meelis Laanemets
10. Liia Last
11. Indrek Lumi
12. Neve Luste
13. Helit Mangmann
14. Kalmar Meidla
15. Marek Metslaid
16. Priit Paatsi
17. Lasse Randma
18. Roland Randmäe
19. Ene Rei
20. Kerli Roosileht
21. Anni Sildnik
22. Karin Sirotina
23. Janne Tambrikas
24. Eva Uibopuu
25. Raimo Viilup
26. Kristi Õige

Klassijuhataja Margot Sarv
12B klass

1. Krista Kadarpik
2. Rene Karjus
3. Kristo Kivimäe
4. Raivo Kriivason
5. Karol Kõrm
6. Tiina Kärp
7. Mariana Levit
8. Kaidi Loemaa
9. Kristel Markii
10. Nelli Moleva
11. Marek Männason
12. Sirly Mäsak
13. Monika Münzer
14. Kristiina Oprištšenko
15. Ando Orav
16. Birgit Pikkor
17. Eve Rahnik
18. Rene Rajaste
19. Anu Rosenfeldt
20. Kairi Sepp
21. Tuulika Sillandi
22. Viivian Taal
23. Kristi Tamme
24. Üllar Tammiste
25. Rimantas Tarjus
26. Ivar Tohvelmann
27. Karola Troost
28. Ülari Vilman

XXII lend, 1999

Klassijuhataja Marje Teder
12A klass

1. Ave Ansberg
2. Kristjan Ambrozevits
3. Kristjan Ellamaa
4. Maris Härma
5. Anneli Jõe
6. Heiki Kalvik
7. Harti Kiveste
8. Jaanus Koemets
9. Andra Kurema
10. Kaidi Kuusik
11. Ave Liiviku
12. Harles Link
13. Jane Lahesoo
14. Kadi Lohu
15. Hele Metsla
16. Kerstin Orav
17. Marleen Parman
18. Reele Piirsoo
19. Külli Põvvat
20. Aimi Rao
21. Olari Randmäe
22. Velly Roosileht
23. Sigrid Saar
24. Karin Seema
25. Armin Soosalu
26. Marko Tempel
27. Carl Tubarik
28. Heili Vaht

Klassijuhataja Margot Kallit
12B klass

1. Silver Hansen
2. Kristi Hiiesalu
3. Klaarika Hõimra
4. Mari Kangur
5. Külli Kirs
6. Tiina Kraav
7. Kärt Kuusmann
8. Janno Lehemets
9. Marit Leppoja
10. Janelle Liivar
11. Margus Meesak
12. Rain Muru
13. Margo Must
14. Liilia Mägi
15. Ülari Niinemägi
16. Marju Niit
17. Ülar Olde
18. Kadri Pärt
19. Elen Randlo
20. Ruve Reinaste
21. Heldin Rikk
22. Kadri Siirak
23. Pille Soolo
24. Annika Tischler
25. Piret Tänav
26. Marjel Uus
27. Veiko Vaine
28. Diana Valtin
29. Veiko Veikolainen

XXIII lend, 2000

Klassijuhataja Mare Tommingas
12A klass

1. Merike Asuküll
2. Maarika Ehrenverth
3. Eret Haava
4. Margus Haavala
5. Indrek Hansen
6. Hegle Hallik
7. Andres Kalvik
8. Kersti Kangur
9. Ott Kangur
10. Silva Kasemets
11. Kristo Kiviorg
12. Kristo Kivisoo
13. Sander Künnapas
14. Lilian Lindjärv
15. Helen Link
16. Ly Lumiste
17. Anne-Lys Läske
18. Margit Maalepp
19. Merju Mahmastol
20. Tarmo Metsma
21. Vaido Must
22. Tarmo Neemelo
23. Kertu Niidla
24. Merlin Paabel
25. Rainer Pesti
26. Maris Prii
27. Kristi Pung
28. Tõnu Rei
29. Liina Remmer
30. Mirke Viik
31. Ranar Õisma

Klassijuhataja Marge Kroonmäe
12B klass

1. Kady Aas
2. Anti Altküla
3. Svetlana Drugoveiko
4. Andre Eding
5. Eero Hindreku
6. Janek Jõgi
7. Marko Kahu
8. Kaidi Koitla
9. Alari Kruusmaa
10. Lauri Levo
11. Kristel Lipand
12. Triin Miil
13. Erkki Mäekivi
14. Kristel Mäsak
15. Uko Nurk
16. Marge Preema
17. Raido Reinsalu
18. Merlin Renter
19. Merle Saaliste
20. Margus Sild
21. Liis Tischler
22. Oliver Tubarik
23. Jane Tuul
24. Terlika Vaar
25. Janne Vaine
26. Grete Vatsel
27. Liis Veeber
28. Tarmo Velsker
29. Veiko Veskimäe
30. Hegle Viital
31. Eeva-Lote Õunaste

XXIV lend, 2001

Klassijuhataja Arvo Rüütel
12A klass

1. Viljar Aas
2. Maris Djomina
3. Tanel Joosep
4. Riina Kallas
5. Pirjo Kirsch
6. Kristjan Kõljalg
7. Piret Lehemets
8. Aili Lessok
9. Karel Lieberg
10. Evelin Nugis
11. Liina Oidekivi
12. Annika Ormus
13. Margit-Joanna Pikkor
14. Kirsika Piller
15. Piret Põder
16. Anti Reiljan
17. Alari Ruumet
18. Kaija Sooniste
19. Janika Tammai
20. Silver Telling
21. Merli Toom
22. Erki Treier
23. Ireen Trummer
24. Kemal Veersoo
25. Tarmo Veikolainen
26. Jaak Viitmann
27. Marju Õigus

Klassijuhataja Irja Rommot
12B klass

1. Anu Ansberg
2. Greet Eik
3. Marko Haabjärv
4. Jaan Hansen
5. Ringo Heimonen
6. Rando Härginen
7. Liis Kallas
8. Kristi Kallaste
9. Karin Kask
10. Gudrun Kaukver
11. Kaarel Kotkas
12. Anneli Kurm
13. Erkki Laaneoks
14. Kristiina Lont
15. Margus Lääne
16. Kärt Niinemägi
17. Jane Nurklik
18. Katrin Nurklik
19. Viljar Pennert
20. Andres Piiroja
21. Merle Seera
22. Õnne Selge
23. Mirjam Uus
24. Velvo Vaht
25. Ilja Veis
26. Kai Väärtnõu

XXV lend, 2002

Klassijuhataja Anne Kivimäe
12A klass

1. Anne Grünthal
2. Siret Jõe
3. Artur Kasak
4. Kärt Kõljalg
5. Mark Kõljalg
6. Monica Küppas
7. Tarmo Lehtpuu
8. Herki Linnusaar
9. Kristi Loikmaa
10. Andres Maarend
11. Merit Meikup
12. Kärt Mihkelsaar
13. Rain Mäekivi
14. Ragnar Nakus
15. Sondari Parve
16. Joel Renter
17. Marin Schmidt
18. Kätlin Simson
19. Kersti Siniloo
20. Riin Soostar
21. Kätlin Suvi
22. Evelin Šarganova
23. Helena Tammest
24. Rein Vaks
25. Heleri Viital

Klassijuhataja Marje Teder
12B klass

1. Allan Aas
2. Asko-Juhan Aasa
3. Martin Ausmaa
4. Maiken Haarde
5. Alar Hange
6. Silver Hansen
7. Annika Jakobson
8. Eero Jõe
9. Karit Kivimäe
10. Priit Kivisoo
11. Marilin Kivistik
12. Karin Krümann
13. Lauri Liivorg
14. Laura Lipp
15. Rait Maasikas
16. Andres Meier
17. Mariliis Must
18. Kristi Pajuri
19. Aleksander Rebane
20. Tormis Saar
21. Kärt Saldre
22. Andra Sokk
23. Kati Uusmaa
24. Hektor Uustalo
25. Kristel Valmsen

XXVI lend, 2003

Klassijuhataja Tiina Evardi
12A klass

1. Airi Böning
2. Rasmus Eelmaa
3. Kristel Evardi
4. Tõnis Gents
5. Kaja Kannike
6. Siim Kirss
7. Maris Koppel
8. Kristo Külljastinen
9. Andres Laarmaa
10. Helen Leis
11. Markus Läll
12. Marge Martjak
13. Hiren Must
14. Reelika Mägi
15. Maldur Mäkler
16. Kristi Okas
17. Meigo Paits
18. Kristin Pent
19. Urmo Põder
20. Karmen Reinhold
21. Marit Reinson
22. Deelia Sõmermaa
23. Meelis Tapo
24. Anne Tommula
25. Martin Vohla

Klassijuhataja Ellen Adelbert
12B klass

1. Enn Heinsoo
2. Jaanika Hiienurm
3. Krista Joosep
4. Triin Kanne
5. Kristjan Kibena
6. Ivar Kruusenberg
7. Arnika Kurema
8. Marko Kurm
9. Joosep Kõljalg
10. Evely Liiv
11. Merle Naarits
12. Egon Oraste
13. Pilleriin Pajundi
14. Eve Piirimaa
15. Karmen Piirsoo
16. Aivo Rannik
17. Rivo Riiner
18. Andres Rohtma
19. Evelin Schumann
20. Triin Tischler
21. Rait Toom
22. Allan Uusmaa
23. Jonnas Uusmaa
24. Maris Valtin
25. Eva Veeber
26. Virgo Võsujalg

XXVII lend, 2004

Klassijuhataja Maarika Männil
12A klass

1. Dorrys Aruoja
2. Saima Eiche
3. Merilin Jürma
4. Ingrit Kaldoja
5. Avelin Kalvik
6. Taivo Kapitonov
7. Heiko Komendant
8. Reimo Krass
9. Andres Kutsar
10. Madis Kõonurm
11. Mary-Liis Kütt
12. Krete Laimets
13. Janek Lauk
14. Maigi Meri
15. Marit Metsa
16. Kristjan Niinep
17. Evelin Ojaper
18. Meelis Põvvat
19. Triin Rehtla
20. Monika Tapo
21. Mart Uusjärv
22. Elerin Vende
23. Kristi Vohla
24. Tuuli Vors
25. Helena Väljamaa
26. Priit Värk

Klassijuhataja Anne Lillepea
12B klass

1. Helar Aabrams
2. Kadi Altküla
3. Raul Bogdanov
4. Joonas Hansen
5. Merle Jalakas
6. Kristiina Kask
7. Age Kivimägi
8. Mirko Kool
9. Alar Kukk
10. Taavi Kuusik
11. Ebe Lipp
12. Lauri Lumiste
13. Gedi Luts
14. Ott Luuk
15. Erki Luukas
16. Liina Lüdig
17. Margit Maasikas
18. Merli Mahmastol
19. Margel Nagel
20. Jana Naumenko
21. Teemar Püss
22. Katrin Rikberg
23. Inna Roosioja
24. David Sultanjants
25. Terje Toomistu
26. Merili Troost
27. Mari Viitmann

XXVIII lend, 2005

Klassijuhataja Anne Rikberg
12A klass

1. Sirle Alemaa
2. Hannes Einstein
3. Riivo Haabjärv
4. Allan Juhanson
5. Tuuli Jõesaar
6. Ülar Kaldasaun
7. Liis Kaljumäe
8. Virko Koha
9. Birgit Kuldkepp
10. Anni Kõrm
11. Maris Kästik
12. Laura Kütt
13. Andres Lehtmets
14. Svetlana Lomakina
15. Kadri Noor
16. Andres Piibeleht
17. Asso Prii
18. Airi Põllu
19. Thea Raasik
20. Marko Sandermat
21. Kätri Sarapuu
22. Diana Tamberg
23. Kaidi Urm
24. Tanel Vaher
25. Enno Virvelaid
26. Mikk Vissak

Klassijuhataja Anne Kivimäe
12B klass

1. Alo Aasma
2. Laura Asu
3. Andre Aul
4. Janar Eding
5. Erki Edur
6. Sofiko Feštšin
7. Janar Frei
8. Gerli Grünthal
9. Mari Hiiemaa
10. Siim Kalberg
11. Silja Kannike
12. Lauri Kool
13. Karin Koppel
14. Kadi Kriisa
15. Kärt Krikmann
16. Kaur Kruusement
17. Janne Lauk
18. Tanel Matsalu
19. Taimo Noormann
20. Hendrik Paimets
21. Kaija Pokk
22. Lennart Rikk
23. Jaana Roosioja
24. Raili Rutus
25. Marten Ruumet
26. Kerli Tuul
27. Maarja Õunaste

XXIX lend, 2006

Klassijuhataja Ülle Pellja
12A klass
1. Keit Adamson
2. Anet Abel
3. Mihkel Ilus
4. Tõnis Joosep
5. Triin Jürgenstein
6. Raido Juuse
7. Tarmo Kivimäe
8. Rainer Kuusemets
9. Kristo Laasik
10. Harles Luts
11. Mairo Lõhmus
12. Silver Läll
13. Silver Mäe
14. Roger Oolberg
15. Helen Poska
16. Gadi Rohtjärv
17. Kerli Rüüt
18. Sille Saadi
19. Marit Sarapuu
20. Indrek Siska
21. Maarja Udde
22. Simo Vahtra
23. Nele Vain
24. Toomas Vaks
25. Mairi Vinogradov
26. Piret Virkoja

Klassijuhataja: Liivi Aare
12B klass

1. Kadri Alekand
2. Mariin Anton
3. Ann Hiiemaa
4. Carmen Jürisoo
5. Heiko Kruusmaa
6. Riina Lillemaa
7. Marie Maarend
8. Heli Markson
9. Sille Martma
10. Saili Martsepp
11. Marek Metsalu
12. Jaanus Mägi
13. Tuuliki Orav
14. Helena Pajumaa
15. Rille Pajundi
16. Herve Rannu
17. Tertu Raudkivi
18. Henrik Rooba
19. Janno Sagar
20. Ahto Simson
21. Raido Tamar
22. Tenno Toomistu
23. Sireli Uusmaa
24. Kati Valdaru
25. Ele Valdmaa
26. Ats Valdsalu
27. Viljar Valmsen
28. Robert Veberson
29. Roland Veberson
30. Alar Verro

XXX lend 2007

Klassijuhataja Anne Lillepea
12A klass
1. Heleriin Adelbert
2. Evelin Heinla
3. Teet Kannike
4. Jaana Karsanov
5. Kalev Kivistik
6. Keidi Koitla
7. Kaidi Kriisa
8. Ragnar Kurg
9. Allan Lepp
10. Egle Lepp
11. Lauri Lugu
12. Kätlin Merisalu
13. Margit Mets
14. Sander Murumets
15. Märt Mänd
16. Dagmar Nakus
17. Vitali Nantoi
18. Andre Nurmsalu
19. Kristel Ojasalu
20. Erjo Paris
21. Kati Parmaste
22. Rauno Rikberg
23. Ethel Rooba
24. Eliisa Sammler
25. Liisi Teder
26. Dmitri Teras
27. Maarjo Türk
28. Karin Uusjärv
29. Mikk Vakkum
30. Hergo Veersoo
31. Taavi Vende
32. Maarja Võrno
33. Heigo Võsujalg

Klassijuhataja Margot Kallit
12B klass
1. Merit Aare
2. Aljona Berngard
3. Helis Eller
4. Kerli Ernits
5. Kristi Joala
6. Annika Juhanson
7. Siim Kaljumäe
8. Kadi Kallas
9. Kai Karell
10. Aidi Kivimägi
11. Kaspar Kool
12. Reimo Kool
13. Erki Kuuba
14. Aimur Lillak
15. Liinu Luts
16. Joosep Lööper
17. Mart Metsa
18. Mihkel Metslaid
19. Pille Part
20. Liisa Porr
21. Taavi Prints
22. Madis Reinpõld
23. Robert Reisman
24. Kaari Rool
25. Sandra Silluta
26. Siim Siska
27. Triin Tasang
28. Teno Telgma
29. Mattis Torn
30. Helen Türk
31. Kerttu Viirma

XXXI lend 2008

Klassijuhataja Lilia Heinsoo
12A klass
1. Ako Aasma
2. Alo Ansberg
3. Riina Arunurm
4. Kadri Jakobson
5. Helin Kasela
6. Heli Kirista
7. Markko Klein
8. Ele Koha
9. Maria Kraav
10. Kadi Kriit
11. Eveli Kuusik
12. Ralf Männil
13. Kristi Pellja
14. Aile Poll
15. Andrei Porõvajev
16. Reesi Raudmets
17. Mirell Reinson
18. Märt Rohlin
19. Mari-Liis Runnel
20. Mari Siilak
21. Mari-Liis Simson
22. Janek Susi
23. Maarja Tõnisson
24. Merle Urbas
25. Sille Uusleer
26. Tauri Uusmaa
27. Heli Veliste
28. Tene Viiburg
29. Rene Virks
30. Mihkel Vohla

Klassijuhataja Piret Kanne
12B klass
1. Andres Aavik
2. Kristi Anderson
3. Riivo Jürma
4. Siim Kanne
5. Madis Kask
6. Indrek Kivi
7. Kati Koemets
8. Kerstin Kruusmaa
9. Henno Luts
10. Laura Madar
11. Mihkel Moosel
12. Mari Murumets
13. Janika Pajumaa
14. Maili Piho
15. Marit Raidvere
16. Mari Randmäe
17. Taavi Ratnik
18. Siim Remmer
20. Triin Rüüt
21. Eleene Sammler
22. Siim Sepp
23. Virge Siirand
24. Karine Sultanjants
25. Siim Tempel
26. Mario Traks
27. Pille-Riin Värk

XXXII lend 2009

Klassijuhataja Piret Kelgo
12A klass

1. Kersti Asu
2. Maarja Ermel
3. Triinu Jakobson
4. Kaisa Kaarus
5. Katre Kriit
6. Allan Kõrts
7. Sandra Luukas
8. Fredi Mõtsla
9. Siim Nugis
10. Mirko Oja
11. Annaliisa Orro
12. Robert Rool
13. Erik Salm
14. Arvo Sarapuu
15. Indrek Tamberg
16. Märt Tamberg
17. Martin Tetto
18. Argo Tipp
19. Jelena Tsimbota
20. Mari-Ann Piibeleht
21. Kirsikka Uusmaa
22. Maris Uusmaa
23. Ragnar Vallin
24. Elsa Veeber
25. Madis Verro
26. Mariin Veskimäe
27. Katrina Viirma
28. Sten Vinogradov
29. Mariann Vissak

Klassijuhataja Anne Eding
12B klass

1. Kaire Allsaar
2. Kairi Anderson
3. Kadri Kalvik
4. Annika Kivi
5. Karolin Kivistik
6. Elerin Kruusla
7. Joosep Laiksoo
8. Kadri Lipp
9. Enelin Lippasaar
10. Arnet Mahmastol
11. Angela Mettus
12. Monika Mägi
13. Moonika Müllerbeck
14. Erlend Nukke
15. Kadi Pallo
16. Siim Parmaste
17. Ele Pedak
18. Airi Pennert
19. Eva Pettai
20. Liis Randmäe
21. Laura Seire
22. Taavi Suurkivi
23. Jaanus Tõnise
24. Kristjan Urm
25. Sander Uusleer
26. Sandro Vahtra

 

Klassijuhataja Larissa Vasnevskaja
12C klass

1. Ruvim Jatsuk
2. Pavel Šarapov
3. Nastasja Musienko
4. Veera Kozlova
5. Alissa Kamaš

XXXIII lend 2010

Klassijuhataja Kersti Kivisoo
12A klass
1. Aasma, Andres
2. Eesmaa, Sander
3. Feštšin, Giorgi
4. Hanni, Karel
5. Hendrikson, Liisa
6. Järvpõld, Teele
7. Jürgenson, Tjorven
8. Jürgenstein, Teet
9. Kalvik, Karoliine
10. Kiisk, Meelis
11. Kruusvee, Elise
12. Larven, Karin
13. Läll, Laura
14. Maimann, Mikk
15. Mägi, Roosi
16. Nahkor, Regina
17. Pajula, Kätlin
18. Peelo, Eliise
19. Peetsalu, Mari
20. Rohtjärv, Berit
21. Rohtjärv, Birgit
22. Runnel, Rauno Raivo
23. Sarnik, Savelin
24. Savi, Piia
25. Soonsein, Allar-Enn
26. Soostar, Jaak
27. Sõmermaa, Greete
28. Tapp, Erko
29. Teder, Taavi
30. Ulp, Chätlin
31. Uusmaa, Jorma
32. Vahesalu, Kristiina
33. Vassiljev, Karmel

Klassijuhataja Mariell Kollin
12A klass

1. Aljama, Erki
2. Anvelt, Liisi
3. Arras, Mirko
4. Bachhaus, Birje
5. Frolova, Diana
6. Jamnes, Maidu
7. Jürgens, Jan
8. Kams, Kerli
9. Karbe, Rait
10. Kaselaan, Liis
11. Keedas, Marelle
12. Laas, Triinu
13. Liiva, Tanel
14. Lohu, Maria
15. Mandri, Maria
16. Mets, Marko
17. Mäeots, Asko
18. Mülts, Ründo
19. Nurklik, Rivo
20. Oper, Helen
21. Oper, Katren
22. Pajula Kermo
23. Pellja , Erki
24. Põhjala, Egelt
25. Sampka, Juhan
26. Seemen, Mariliis
27. Tamme, Marianne
28. Tasso, Birgit
29. Uusmaa, Sander
30. Valdsalu, Kerstin
31. Vatsel, Gert
32. Välba, Kerttu

XXXIV lend 2011

Klassijuhataja Maarika Männil
12A klass

1. Glase, Madis
2. Janno, Jaan
3. Jauk, Kätlin
4. Kask, Maarja
5. Luste, Janno
6. Martjak, Merilyn
7. Metsatalu, Liis
8. Männil, Anni
9. Paas, Kaili
10. Pikkor, Gert-Rain
11. Provornikov, Rainis
12. Raasik, Rebeka
13. Rooba, Karl
14. Roosmaa, Keithy
15. Simson, Sigrid-Kristiina
16. Tuisk, Tairi
17. Värk, Paul-Erik

Klassijuhataja Kristi Teder
12B klass

1. Annama, Rauno
2. Juga, Kristel
3. Kala, Taavi
4. Leif, Heilin
5. Leinberg, Liina
6. Liiva, Taivo
7. Mand, Mari-Liis
8. Metssalu, Ahti
9. Mugamäe, Kevin
10. Mõtsla, Freeta
11. Nemvalts, Liis
12. Paenurk, Eno
13. Randmäe, Sirli
14. Rikk, Agnes
15. Roosileht, Pille-Riin
16. Saaremaa, Reimu
17. Sikkel, Silvar
18. Suurkivi, Minna
19. Suurkivi, Tanel
20. Tamme, Kätlin
21. Võsu, Keijo

Klassijuhataja Reet Mändla
12C klass

1. Aruste, Tõnis
2. Chuykin, Anatoly
3. Hallasoo,Märt
4. Järvet, Bert
5. Jätsa, Maikel
6. Kallas, Nele
7. Kirspuu, Kristjan
8. Klein, Mari-Liis
9. Lill, Pearu
10. Pau, Pirjo
11. Rei, Olev
12. Reisman, Mari
13. Riik, Marvel
14. Runnel, Egle-Riin
15. Runnel, Rauna Paula
16. Tammiste, Karl

XXXV lend, 2012

Klassijuhataja Liivi Aare
12A klass
1. Joosep Andrespuk
2. Ergi Asten
3. Siim Bokka
4. Mihkel Ehrlich
5. Kristina Galjanitš
6. Erko Hermann
7. Karoliina-Elina Iljitšova
8. Epp-Kadi Ivask
9. Mona Kirss
10. Elgar Lepp
11. Martin Levol
12. Reelika Proosa
13. Art Puusepp
14. Maia Salm
15. Marten Siiber
16. Airita Silluta
17. Krista Ševerev
18. Triin Tuisk
19. Erich-Axl Ubaleht
20. Jennifer Vene
21. Marii Viiknurm
22. Epp Õun

Klassijuhataja Ellen Rosimannus
12B klass

1. Anu Asber
2. Christian Haljand
3. Egon Hermanson
4. Mirjam Jervson
5. Liina Järvpõld
6. Jaanus Karell
7. Sander Karu
8. Martin Kasemetsa
9. Kively Kohv
10. Mirjam Kolga
11. Kerttu Leif
12. Triinu Leif
13. Sander Lipand
14. Liina Nemvalts
15. Rauno Nurklik
16. Erdi Paris
17. Henri Pent
18. Virge Piisner
19. Jürgen Põldma
20. Eveli Tammik
21. Keidi Tedre
22. Jaan Tihvan
23. Eliisa Vellama

XXXVI lend, 2013

Klassijuhataja Anne Rikberg
12A klass

1. Alekand, Gerda
2. Hermann, Elina
3. Ivask, Johan-Kaspar
4. Juhanson, Kaari
5. Karu, Kristina
6. Kiple, Martin
7. Kreitsman, Ero
8. Kutsar, Marita
9. Larven, Kristel
10. Liblik, Kristi-Marilin
11. Liiva, Teho
12. Mets, Annika
13. Nilp, Karolin
14. Palitser, Marko
15. Põder, Grete
16. Randmäe, Kerli
17. Riik, Ravel
18. Saar, Jane
19. Schilf, Reelika
20. Tolsting, Marleen
21. Vellemaa, Reimo
22. Virkoja, Kristi

Klassijuhataja Ülle Pellja
12B klass

1. Alandi, Raili
2. Hütt, Karl
3. Jaakson, Laura
4. Jakobson, Pille-Riin
5. Järvet, Britt
6. Kalaus, Janika
7. Kaljumäe, Helen
8. Klaas, Külli
9. Klävin, Kert
10. Kristal, Kristiina
11. Kruuse, Anni
12. Laidna, Sten Lauri
13. Olonen, Elen
14. Peterkop, Kaidi
15. Peterkop, Kadi
16. Piibeleht, Kaarel
17. Roosileht, Andres Raido
18. Ruppel, Carolina
19. Sampka, Epp
20. Savolainen, Erlend
21. Sepp, Krister Herman
22. Tamar, Eleri
23. Viimsalu, Kristi
24. Õun, Rasmus
25. Ärm, Tanel

XXXVII lend, 2014

Klassijuhataja Marju Mändmaa
12A klass

1. Alatare, Gertrud
2. Aruste, Kärt
3. Faltis, Anni
4. Haug, Helen
5. Heinaste, Jandra
6. Homin, Elvis
7. Kallas, Kristofer
8. Kelder, Mirell
9. Komussar, Geithy
10. Kõrts, Ermo
11. Lausvee, Fred
12. Mettus, Kristi Anniki
13. Mugamäe, Melvin
14. Mäesalu, Dajana
15. Post, Daisy
16. Rikberg, Kätlin
17. Savi, Martin
18. Seire, Karel
19. Tedre, Kaidi
20. Trumm, Gerhard Markus
21. Ubaleht, Mark
22. Vares, Rainis
23. Väärtmaa, Helina
24. Övel, Maris

Klassijuhataja Anne Kivimäe
12B klass

1. Allmere, Birgit
2. Glase, Tõnis
3. Hansman, Kadri
4. Kalamägi, Margo
5. Kollin, Anett
6. Krais, Karl-Erik
7. Kuusemets, Kristiina
8. Kuusemets, Kristel
9. Linter, Gertrud
10. Maasik, Mario
11. Mandri, Karl-Joosep
12. Mäeots, Timo
13. Part, Teri-Ann
14. Promm, Sander
15. Roosmaa, Cärolin
16. Sapp, Santeri
17. Saar, Priit
18. Salm, Kai
19. Talts, Madis
20. Tihvan, Johanna
21. Vahesalu, Kerly
22. Vellemaa, Paul
23. Vimb, Helen
24. Vutt, Jaanika
25. Võsujalg, Britt

XXXVIII lend, 2015

12. a klass
Klassijuhataja: Anne Eding

1. Deivi Abel
2. Kaspar Eerik
3. Erki Hallasoo
4. Taimi Karing
5. Kristo Klaus
6. Mariin Klemm
7. Egert Kõll
8. Peeter Laas
9. Ilona Lutschan
10. Maiken Merisalu
11. Kaider-Holger Oper
12. Kristel Paglant
13. Sander Post
14. Christer Põder
15. Kerlin Reiljan
16. Kaire Saar
17. Toomas Siilak
18. Eva-Liis Tuul
19. Raido Türner

12. b klass
Klassijuhataja: Liivi Aare

1. Kathleen Allmere
2. Kertu Hanni
3. Eliis Härma
4. Madis Janno
5. Kert Kaasik
6. Hille Kaljumäe
7. Rainer Keptsov
8. Anna-Liisa Kiis
9. Maret Martjak
10. Bruno Daniel Puumets
11. Geily Püümann
12. Erle-Grete Savolainen
13. Kadi Schilf
14. Marite Sild
15. Teele Sillaste
16. Martin Tuuleveski
17. Maarja Tänav
18. Kadrin Ungerson
19. Tauri Unt
20. Triinu Viires