Huvitegevus

Huviringid 2016/17

Ringi nimetus Juhendaja Toimumise ajad Koht
Spordiringid:
Algklasside spordiring Annely Põder /annely.poder@paideyg.ee E 14:00-14:45

N 14:00-14:45

võimla
Võrkpall Andres Siilak /andres.siilak@paideyg.ee T 15:00-15:45 võimla
Võimlemisring Annely Põder /annely.poder@paideyg.ee R 13:05-13:50 aula
Võimlemisring Merike Laas /merike.laas@paideyg.ee K 14:00-14:45 aula
Terviseliikumine 1.klassidele Viktor Mets /viktor.mets.001@mail.ee K 12:10-12:55

N 11:05-11:50

võimla/staadion
Muusikaringid: 
1. klassi koor Piret Järvet /piret.jarvet@paideyg.ee E 12:20-12:55 113/aula
Mudilaskoor Piret Järvet /piret.jarvet@paideyg.ee E 13:05-13:50

K 13:05-13:50

113/aula
Lastekoor Anne Rikberg/                                                          anne.rikberg@paideyg.ee E 14:00-14:45

T 14:00-14:45

N 14:00-14:45

249/aula
Segakoor E 14:50-15:40

T 14:50-15:40                                            N 14:50-15:40

249/aula
7.klassi tütralaste ansambel kokkuleppel 249
Gümnaasiumi segaansambel kokkuleppel 249
Tantsuringid:
1.-2. klassi rahvatants Annely Põder /annely.poder@paideyg.ee T 14:00-14:45

R 12:10-12:55

peeglisaal/aula
3.-4. klassi rahvatants SÄRASILMAD Marita Kutsar/ maritakutsar@gmail.com;

Kätlin Merisalu /katlin.merisalu@paideyg.ee

T 14:00-14:45

N 13:05-13:50

aula
5. -6. klassi rahvatants SELTSKOND Kätlin Merisalu /katlin.merisalu@paideyg.ee K 15:00-15:45

R 14:00-14:45

peeglisaal/aula
7.-9.klassi rahvatants SELTSKOND T 16:00-17:30

N 15:30-17:00

aula
C-noorterühm       TANTSUWÄGI Tiiu Vellama /tiiu.vellama@gmail.com E 16:00-17:30

N 16:00-17:30

aula/võimla
Aineringid:
Nutikad matikud Margit Arro /arro.margit@paideyg.ee K 14:00-14:45 310
Malering Toomas Mihkelev/ toomas.mihkelev@paideyg.ee tunniplaani alusel 124
Liiklusring II poolaasta Merike Laas /merike.laas@paideyg.ee II poolaasta
Robootika Urmas Mäenurm / urmas.maenurm@paideyg.ee N 14:30-16:00

N 16:15-17:45

Paide Huvikeskus
Kodutütred Kaidi Peterkop /kaidipeterkop@gmail.com R 13:00 216
Kunst ja käsitöö
Kunstiring Mariann Kirs /mariann.kirs@paideyg.ee T 14:00-15:30 306
Käsitöö Kristi Teder /kristi.teder@paideyg.ee E 14:30-16:00 125
Ajakirjandus ja näitekunst:
Gümnaasiumi näitering “Maski taga” Marju Mändmaa /marju.mandmaa@paideyg.ee K 14:45 – 16:30 aula
Ajakirjandusring Anne Kivimäe/ /anne.kivimae@paideyg.ee kokkuleppel