Huvitegevus

HUVIRINGIDE TEGEVUS 2017/2018
       
Ringi nimetus Juhendaja Toimumise ajad Koht
Spordiringid:
Algklasside spordiring Karin Kitt / karin.kitt[at]paideyg.ee T 14.00-14.45 võimla
Algklasside spordiring Annely Põder /annely.poder[at]paideyg.ee E 14.00-14.45 võimla
Võimlemisring Merike Laas /merike.laas[at]paideyg.ee E 14.00-15.00 peeglisaal
Terviseliikumine 1.klassidele Viktor Mets /viktor.mets[at]mail.ee E 12.10-12.55                T 12.10-12.55 võimla/ staadion
Muusikaringid: Juhendaja Toimumise ajad Koht
Mudilaskoor Piret Järvet /piret.jarvet[at]paideyg.ee E 13.05-13.50                K 13.05-13.50 113/aula
1. klassi koor K 12.10-12.55 113/aula
5. klassi tütarlaste ansambel T 14.00-14.45 113
Lastekoor Anne Rikberg/                                                          anne.rikberg[at]paideyg.ee 249/aula
Segakoor 249/aula
6.klassi tütralaste ansambel 249
Gümnaasiumi segaansambel 249
Tantsuringid: Juhendaja Toimumise ajad Koht
1.klassi rahvatants Annely Põder /annely.poder[at]paideyg.ee R 12.10-12.55 aula
2.-3. klassi rahvatants Annely Põder /annely.poder[at]paideyg.ee N 13.05-13.50      R 13.05-13.50 aula
4.-5. klassi rahvatants SÄRASILMAD Marita Kutsar/ maritakutsar[at]gmail.com K 15.30-16.30       R 14.10-15.10 Paide Avatud Noortekeskus
6.-7.klassi rahvatants SELTSKOND Kätlin Merisalu /katlin.merisalu[at]paideyg.ee E 14.00-15.30       K 15.00-16.30 aula
C-segarühm SELTSKOND T 15.30-17.00      N 15.30-17.00 aula/võimla
Neiduderühm Tiiu Vellama /tiiu.vellama[at]gmail.com K 16.30-18.00 aula/peeglisaal
Aineringid: Juhendaja Toimumise ajad Koht
Nutikad nuputajad Margit Arro /margit.arro[at]paideyg.ee T 14.00-14.45 310
Malering Toomas Mihkelev/ toomas.mihkelev[at]paideyg.ee tunniplaani alusel 124
Liiklusring II poolaasta Merike Laas /merike.laas[at]paideyg.ee II poolaasta
Robootika Andrus Kopliste / andrus.kopliste[at]paideyg.ee T 14.00-15.40 119
Kunst: Juhendaja Toimumise ajad Koht
Kunstiring Mariann Kirs /mariann.kirs[at]paideyg.ee T 14.00-15.30 306
Ajakirjandus: Juhendaja Toimumise ajad Koht
Ajakirjandusring Anne Kivimäe/ /anne.kivimae[at]paideyg.ee kokkuleppel